Bir kimse çocuğunun üzerine Bakara sûresinin ilk dört âyetini, Ayetel Kürsi ve sonrasındaki iki âyeti ve Bakara sûresinin son 3 âyetini okursa, şeytan yaklaşamaz, çocuğunda istemediği bir şeyle karşılaşmaz.

Çocukların itaatkâr olması için; her gün dört yüz defa Esma-ül Hüsnadan “Ya Hadi (Celle Celalühü) ismi okunur.

Çocukların dindar ve iyi huylu olması için; Esma-ül Hüsnadan ” Ya Vacid (Celle Celalühü) ismi şerifi her gün 14 defa okunur.

İtaâtsiz, söz dinlemeyen çocuğun ya da hanımın alnından bir saç alıp, bin kere Esma-ül Hüsnadan ” Ya Şehid (Celle Celalühü) ismi okunursa, ahlâkı düzelir.

Çocuğun huyunun güzel olması için; sabah namazından sonra çocuk uyurken yüzünen doğru 21 defa ” Ya Şehid (Celle Celalühü) ismi şerifi okunup, yüzüne nazar edilir, dua edilir.

Çocuk üzerine yedi defa “Ya Berru (Celle Celalühü) isminin okunması, çocuğun korunması ve güzel ahlâklı olmasına vesiledir.

Asi, Yaramaz Çocuklar İçin ❗

Ahkaf Suresi, 15. ayet evladın hayırla ıslah olması, anne babasına hayırlı bir evlat olması niyetiyle 21 gün boyunca hergün

Akşam ile yatsı namazı arasında 3 defa bu niyetle okunur. Çocuğun üzerine ve suya nefes edilir, uyurken üzerine serpmek, bu sudan içirmek fayda verir, biiznillah. (Tesiri çok kuvvetlidir, inanarak yapılmalıdır)

  • Rad Suresi <-***->Sure okunup, üzerine üflenirse sakinleşir.
  • Ahkaf Suresi 15. ayet <-***->Sabah-akşam 3 defa üzerine okunur.

Biiznillah

 

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s