▪️Ahkaf Suresi, 15. ayet<<**>>3 defa bu niyetle okunur. Üzerine ve Suya nefes edilir, uyurken üzerine serpmek, bu sudan içirmek fayda verir, biiznillah. Çok kuvvetlidir, ihlasla yapılmalı, fayda edeceğine inanmalı. Denenmiştir. Mevlana Ömer Palenpûrî’nin mektup ve sayfalarında bulundu.

▪️Eşiniz yada çocuğunuz sabırsız, öfkeli biriyse, ufacık şeyleri büyütüyorsa yaptığınız yemeklere 21 gün boyunca her gün en az 7 defa ASR Sûresi okuyup yemeğe üfleyin.

NASIL SAKİN BİRİ OLDUKLARINA ŞAŞIRACAKSINIZ!

Muhammed Gürbüz Hocanın sayfası

https://mektebun.com/sinirli-ofkeli-es/

Evladı islah için.’ için 5 yanıt

 1. benim 16 yaşındaki oğlum 3 senedir sürekli değişti bu sene iyice yoldan çıktı..sigara içiyor,bana bağırarak konuşuyor,saygı göstermiyor ve artık eve de gelmiyor.ne yapacağımı şaşırdım.nasıl davransam bişey düzelmiyor..ALLAH aşkına oğlumun ıslahı için ALLAH A dua edelim…ben ediyorum ama müminin duası mümine dahA kabul olur..ALLAH aşkına dua edin.oğlumun adı burak…ALLAH RAZI OLSUN ŞİMDİDEN..DUA EDEN HERKESDEN…

  1. selamün aleyküm kardeşim.Burak ve sizin için çok üzüldüm. İnanın bütün kalbimle dua edeceğim ta ki sizden düzelmeye başladığını duyuncaya kadar. Bizde çocuklarla aynı problemleri yaşadık.Duaya sarılmışsınız, en kuvvetliside sizi tanımayan insanlardan dua soruyorsunuz.Allah kabul etmeyeceği şeyi kuluna ilham etmezmiş.
   Unutmayın Allah bazen kulun yalvarmasını dinlemeyi sevdiği için imtihanı uzayabiliyor. Her şeyde olduğu gibi dua kabulüde vaktinin esiridir.Sabredin ben de düşündüğümde yaşadıklarımızı hakikaten çok zordu ama mutlaka geçecek göreceksiniz biraz daha sabır ve dua.Sizin rabbimizin kapısında durup bekleyin o kapı mutlaka size açılacak.Gelişmeleri haber verin lütfen.Fazla üzerine giderseniz dahada zıtlaşabilir o yaşlarda herşeye muhalefet ediyorlar.Mümkünse çevrenizdeki iyi çocuklarla ondan habersiz konuşarak arkadaşlık etmesine çalışsanız belki faydası olur.Ümitsiz olmayın inanın geçiyor, ve o çocuklara eski güzellikleri geri geliyor.Yanında emanetler asla kaybolmayan Rabbime sizi ve Burağı emanet ediyorum.Hayırlı geceler şu andan itibaren duamdasınız kendi çocuklarımın yanına onuda koyacağım.selamün aleyküm kardeşim.Allah yar ve yardımcın olsun sabrınızı arttırsın.

 2. Selamün aleyküm. Burak için aklımıza düştüğünde duaya devam ediyoruz. İnşaAllah durumunda bir gelişme vardır. Allah dualarımıza icabet etsin,sizden güzel haberler duymayı nasip etsin kardeşim…selam ve duamızla….

  1. Merhaba benim kardeşimde 21 yaşında . Çok asi çok sinirli 2 defa cezaevine girdi annemi babamı çok üzüyor. Alkol aldı defalarca. kardeşimin ıslahı için , kötü arkadaşlardan ve alkolden kurtulması için edebileceğim duaları söylerseniz çok sevinirim Allah rızası için dualarınızı eksik etmeyin rabbim kimseyi evlatdıyla sınamasın

   1. AHLAKI GÜZELLEŞTIRMEK İÇIN
    İbrahim Suresi10 kere okunur
    Tin Suresi7 defa okuyan kötü ahlaktan kurtulur
    Kureyş Suresi7 defa okunur
    Biiznillah
    Allah yardımcınız olsun. Çok zor kısmen ergenlikte yaşadık çocuklarımızla. İnşaallah sabırla duayla geçip gidecek. İbrahim suresini denedik bizzat, mutlaka faydası olmuştur. Ayrıca Kureyş suresini düzenli hergün okuyun. En azından düzelme olana kadar tabi ki niyetle. Allah dualarınızı kabul etsin. Bizde edelim inşaallah.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s