Ev sahibi olmak isteyen kardeşlerimiz için…

Ev sahibi olmak isteyen kardeşlerimiz;

Muharrem ayının 29ncu günü günü ikindi namazından sonra başlayıp 30ncu günü akşam ezanına kadar 29 kere fetih süresi okurlar. Tek başına okuyup bitiremeyecek olanlar güvendikleri kişilerden yardım alabilirler (sizin için niyetlenerek).

Allah’ın yardımıyla  inşaallah ev sahibi olurlar.

Kaynak: Cübbeli Ahmet Hoca

Not: Bu sene (2020/1442) Muharrem ayında 30. Gün yoktur. Ev sahibi olmak için Muharrem ayının 29 günü okunacak olan 29 Fetih Suresini bu sene 16 eylül çarşamba günü ikindi vaktinden 17 eylül perşembe günü Akşam Ezanına kadar bitireceksiniz inşaAllah, hicri takvimde de bazı aylar 29 bazı aylar 30 çektiği için her yıl bu günler de değişiklik oluyor, bu sene Muharrem ayının 28.gününden başlayıp 29.günü akşam Ezanı itibarı ile bitireceğiz.

Kısa bilgilendirme

Her kim Muharrem ayının 29.gününde bitirmek üzere (16 eylül çarşamba ikindiden sonra 17 eylül perşembe günü Akşam Ezanına kadar) 29 Fetih Suresi okursa veya kendi niyetine yakınlarına dağıtarak okutursa Biiznillah ev sahibi olur bir çok kişinin tecrübe ettiği ve Allah’ın izni ile ev sahibi olduğunu duyduk, Rabbim sizin de niyetlerinizi kabul eylesin.

Alıntı

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s