Hollandalı siyasetçi Joram van Klaveren, İslam dinini eleştirmek için başladığı kitap çalışmasını Müslüman olarak tamamladı.

https://www.trthaber.com/m/haber/dunya/islam-karsiti-kitap-yazarken-musluman-oldu-404965.html

Dünya’da Yaşayan En Büyük İslam Düşmanı olarak bilinen Geert Wilders’in sağ kolu Joram van Klaveren, İslam karşıtı bir kitap yazmaya karar verir. Araştırmaya başlar Uzmanlarla görüşür. Bir uzman “Senin İslam sandığın şey aslında Bozuk bir mezhep olan Vahhabilikten ibaret” der. Araştırmaya devam eder. Araştırma yaparken İslam ve Peygamberimzin doğruluğunu anlayıp Müslüman olur.
“Kitabı yazarken İslam hakkında araştırmalar yaptım.Tüm önyargılarım yok olmaya başladı.Hz. Muhammed’in hayatını okudum, ne kadar Adaletli, kibar,yardımsever biri olduğunu, Müslüman olmayanlara bile yardım ettiğini gördüm.İslam zannettiğim şeyin İslam olmadığını anladım.”
Geert Wilders, sağ kolu Klaveren Müslüman olmasına çok şaşırdı. Klaveren partiden ve Wilders’ten ayrıldı. Allah’ın hikmetine bakın ki en yakınındaki İslam düşmanı adamı Müslüman yaparak Wilders’e ders verilmişti. İlahi hikmet.
Rabbim Bizleri Kendisinin Razı Olduğu Kullarından Eylesin

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s